Jak zorganizować konferencję online?

Jak zorganizować konferencję online?

Opinie pacjentów

Po pierwszym spotkaniu nie miałam żadnych wątpliwości, że dokonałam właściwego wyboru. Konkretna, rzetelna, pełna pasji a przede wszystkim z o...
~Ksenia
Bardzo fajna opcja konsultacji online. W sam raz dla pracujących. Poziom konsultacji internetowych nie jest gorszy od zwykłych.
~Rita
Placówka o kameralnym klimacie, zatrudniająca profesjonalistów, korzystałem wielokrotnie z usług wielu specjalistów, indywidualne podejście do...
~Janusz
Igor to gość który wie co robi i co najważniejsze robi to z pasją! Ma bardzo indywidualne podejście do treningów, diety i utrzymuje stały kont...
~Jarek
Miło, sympatycznie motywująco i z sukcesami. Zostałam w końcu uświadomiona że odchudzanie może być przyjemne.
~Renata
Od wizyt tutaj, diety i wypowiedzeniu wojny nadprogramowym kilogramom, moje życie całkowicie uległo zmianie. Serdecznie polecam poradnię diete...
Marta
Dieta bardzo przypadła mi do gustu, a plan treningowy też jest dobry
~august
Poradnię oceniam bardzo dobrze, dieta przygotowana wspólnie z dietetykiem odpowiada moim nawykom żywieniowym oraz portfelowi.
~Ferdek
dobry dojazd z warszawy - i nie ma problemów z parkowaniem jak w centrum...
tommm
Polecam plan treningowy od Igora Dzierżanowskiego. Jest do wykonania i daj świetne wyniki.
~Mirosława

Prowadzisz badania w medycznej dziedzinie i chcesz podzielić się swoimi wnioskami z szerszym gronem odbiorców? Nic prostszego! Doskonałym sposobem na przekazanie informacji jest konferencja. Jednak biorąc pod uwagę obecną sytuację, organizacja tradycyjnej konferencji zupełnie nie wchodzi w grę. Dlatego też powstała innowacyjna platforma MEDVEO, produkt marki NEO-VINCI. System umożliwia przeprowadzenie merytorycznej konferencji, zapewniając uczestnikom możliwość interakcji między sobą, a także z osobami prowadzącymi prelekcje. Dlaczego warto wybrać platformę MEDVEO?

MEDVEO - co to takiego?
Tradycyjna konferencja wiąże się z wieloma, niekiedy skomplikowanymi czynnościami organizacyjnymi związanymi z rezerwacją sali, parkingu, wyborem cateringu oraz zapewnieniem uczestnikom napojów. Niejednokrotnie przygotowania te zajmują bardzo dużo czasu i energii, co przekłada się na dodatkowe koszty oraz stres. I tutaj możemy zacząć mówić i przewadze konferencji online nad tradycyjnym spotkaniem, organizowanym w wynajętym lokalu. Konferencja internetowa nie wymaga od nas zamawiania sali, cateringu ani parkingu miejsca do ekspozycji sponsorów. Jeżeli masz pomysł na konferencję w przestrzeni internetowej, przyjdź do NEO-VINCI.

Jak to wygląda?
Wystarczy, że przedstawisz swój pomysł oraz materiały naukowe. Specjaliści NEO-VINCI zaplanują event i stworzą scenariusz, według którego będzie przebiegać Twoja konferencja. Co więcej, fachowcy zadbają o odpowiednie rozreklamowanie wydarzenia i skorzystają ze wszystkich dostępnych baz kontaktów. Jeśli koncept Ci się spodoba, rozpocznie się organizacja właściwej konferencji online. Na początku powstanie przestrzeń, w której odbędzie się wydarzenie. Nie zabraknie tam miejsc wystawienniczych oraz prywatnych pokoi, w których uczestnicy będą mogli obywać rozmowy z wybranych uczestnikami. Następnie powstanie dedykowany system rejestracyjny oraz zaproszenia, które będą rozsyłane przy pomocy najpopularniejszych kanałów - SMS, e-mail czy MMS. Pamiętaj, że na każdy etapie współpracy masz możliwość wglądu w zrealizowane zadania, dzięki czemu możliwe jest wprowadzanie zmian w planie konferencji.

Zalety konferencji online z MEDVEO
Zarówno Ty, jak i uczestnicy Twojej konferencji możecie wiele zyskać dzięki uczestnictwie w wydarzeniu. Ty pozyskasz zupełnie nowe kontakty oraz możliwości, a uczestnicy zyskają szansę doświadczenia eventu na miarę XXI wieku. Platforma MEDVEO zapewnia możliwość przybrania awataru, który da Ci poczucie współpracy z prawdziwymi ludźmi. Personalizacja konferencji w przestrzeni wirtualnej ma kluczową rolę we wzmocnieniu Twojego profesjonalnego wizerunku. Dodatkowo, platforma umożliwia udostępnienie uczestnikom materiałów podsumowujących. MEDVEO zapewnia angażującą i nowoczesną przestrzeń, sprzyjającą nie tylko przekazywaniu, ale też percepcji informacji.

Innowacyjna platforma MEDVEO to produkt dla najbardziej wymagających. Dzięki możliwości zastosowania nowoczesnych narzędzi promocyjnych oraz łatwych w odbiorze środków przekazu informacji, medyczna konferencja wirtualna z pewnością przyniesie Ci wymierne korzyści. Zgłoś się do NEO-VINCI i przekonaj się, czym może być konferencja online!

Opinie pacjentów (3)
Patrycja

25.05.2021

Zaciekawiła mnie platforma MEDVEO.

Adres IP: ***.***.**.36

Katarzyna

20.04.2021

Pracując w branży medycznej twierdzę, że konferencje online to obecnie codzienność, warto zaufać specjalistom z tej dziedziny.

Adres IP: ***.***.***.150

Maria

20.04.2021

Podczas organizacji konferencji online pomogła mi firma Neovinci.

Adres IP: ***.***.***.150

Zobacz także

Pracownia Dietetyczna WANILIA
Sternicza 131 lok. 13, 01-350
5/5 (3 opinie)
Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMAGO
Konopna 10, 04-707
5/5 (2 opinie)
Dietetyka Kliniczna dr inż. Olga Paluchowska
Londyńska 14, 03-921
5/5 (3 opinie)
Dietetyk Naturhouse
Berensona 12B/U7, 03-277 Białołęka
5/5 (3 opinie)
,
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Gabinet Dietetyki Patrycja Nawrocka
Mikołajczyka 11/1, 03-894
5/5 (3 opinie)
SetPoint Doradztwo Żywieniowe
Wiktorska 67, 02-582
5/5 (3 opinie)
Klinika DR PARDA
Gruszek i Jabłek 7, 05-502 Piaseczno
5/5 (23 opinie)
Trener Personalny i Dietetyk Wiesława Olkowska
Gorlicka 15, 02-130 Ochota
5/5 (7 opinii)
,
Oceń przychodnię
jako pierwszy

Jak wybierać produkty kosmetyczne przyjazne dla skóry atopowej?
Pielęgnacja skóry atopowej wymaga szczególnej uwagi, zwł...
Stres a AZS: techniki relaksacyjne dla poprawy stanu skóry atopowej
Atopowe zapalenie skóry (AZS) to schorzenie, które często...
Pielęgnacja skóry atopowej latem
Lato to czas wakacji, słońca i radości, ale dla osób z a...
Pielęgnacja skóry atopowej zimą
Zima to okres, w którym skóra atopowa staje przed dodatkow...
Higiena jamy ustnej w okresie ciąży
Okres ciąży jest czasem pełnym radości, oczekiwania i zm...
Kaszel suchy czy mokry, który jest bardziej niebezpieczny?
W przypadku kaszlu występującego u dzieci warto nauczyć s...
Pielęgnacja skóry atopowej latem
Lato to czas wakacji, słońca i radości, ale dla osób z a...
Miód z dodatkiem owoców liofilizowanych — właściwości
Miód od starożytnych czasów używany był nie tylko w for...
Jak wybierać produkty kosmetyczne przyjazne dla skóry atopowej?
Pielęgnacja skóry atopowej wymaga szczególnej uwagi, zwł...
Rodzaje diet
Słowo dieta dotyczy odpowiednio ułożonego i zbilansowaneg...