Jak zorganizować konferencję online?

Jak zorganizować konferencję online?

Opinie pacjentów

Przekonali mnie, że dieta to nie zawsze męcząco! Polecam wszystkim.
~Basia
O tej klinice słyszy się same pozytywne opinie. Polecam.
Anna
Treningi z panią Wiesią to czysta przyjemność! Jest zawsze bardzo profesjonalna i świetnie przygotowana. Nigdy nie lubiłam ćwiczyć, ale odkąd ...
~Roksana
Polecam zabiegi laserowe. Są bardzo fajne, efekty odmłodzenia a rekonwalescencja skóry bardzo szybka. Ciągle korzystam z usług medycyny estety...
~Gosia
Skorzystałam z zabiegu laserem frakcyjnym w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Miałam rozszerzone pory w okolicy nosa czoła i pod oczami. ...
Kinga Ptak 96
Jak się okazuje dieta może być smaczna i nie koniecznie pełna wyrzeczeń, dziękuje za wspólnie osiągnięte efekty wizyt w City Clinic.
Natalia
Wizyty i dieta w końcu przynoszą efekty, jestem o krok o tej wymarzonej dla siebie sylwetki. Poradnia dietetyczna jaką warto polecić.
Zosia
Dieta powinna być bogata w białko.
Weronika
Polecam. Najlepsza poradnia dietetyczna w stolicy.
Dawid
Potrafią zmotywować, nawet moja mama załapała się na dietę, a to już poziom. Polecam!
~Oliwia

Prowadzisz badania w medycznej dziedzinie i chcesz podzielić się swoimi wnioskami z szerszym gronem odbiorców? Nic prostszego! Doskonałym sposobem na przekazanie informacji jest konferencja. Jednak biorąc pod uwagę obecną sytuację, organizacja tradycyjnej konferencji zupełnie nie wchodzi w grę. Dlatego też powstała innowacyjna platforma MEDVEO, produkt marki NEO-VINCI. System umożliwia przeprowadzenie merytorycznej konferencji, zapewniając uczestnikom możliwość interakcji między sobą, a także z osobami prowadzącymi prelekcje. Dlaczego warto wybrać platformę MEDVEO?

MEDVEO - co to takiego?
Tradycyjna konferencja wiąże się z wieloma, niekiedy skomplikowanymi czynnościami organizacyjnymi związanymi z rezerwacją sali, parkingu, wyborem cateringu oraz zapewnieniem uczestnikom napojów. Niejednokrotnie przygotowania te zajmują bardzo dużo czasu i energii, co przekłada się na dodatkowe koszty oraz stres. I tutaj możemy zacząć mówić i przewadze konferencji online nad tradycyjnym spotkaniem, organizowanym w wynajętym lokalu. Konferencja internetowa nie wymaga od nas zamawiania sali, cateringu ani parkingu miejsca do ekspozycji sponsorów. Jeżeli masz pomysł na konferencję w przestrzeni internetowej, przyjdź do NEO-VINCI.

Jak to wygląda?
Wystarczy, że przedstawisz swój pomysł oraz materiały naukowe. Specjaliści NEO-VINCI zaplanują event i stworzą scenariusz, według którego będzie przebiegać Twoja konferencja. Co więcej, fachowcy zadbają o odpowiednie rozreklamowanie wydarzenia i skorzystają ze wszystkich dostępnych baz kontaktów. Jeśli koncept Ci się spodoba, rozpocznie się organizacja właściwej konferencji online. Na początku powstanie przestrzeń, w której odbędzie się wydarzenie. Nie zabraknie tam miejsc wystawienniczych oraz prywatnych pokoi, w których uczestnicy będą mogli obywać rozmowy z wybranych uczestnikami. Następnie powstanie dedykowany system rejestracyjny oraz zaproszenia, które będą rozsyłane przy pomocy najpopularniejszych kanałów - SMS, e-mail czy MMS. Pamiętaj, że na każdy etapie współpracy masz możliwość wglądu w zrealizowane zadania, dzięki czemu możliwe jest wprowadzanie zmian w planie konferencji.

Zalety konferencji online z MEDVEO
Zarówno Ty, jak i uczestnicy Twojej konferencji możecie wiele zyskać dzięki uczestnictwie w wydarzeniu. Ty pozyskasz zupełnie nowe kontakty oraz możliwości, a uczestnicy zyskają szansę doświadczenia eventu na miarę XXI wieku. Platforma MEDVEO zapewnia możliwość przybrania awataru, który da Ci poczucie współpracy z prawdziwymi ludźmi. Personalizacja konferencji w przestrzeni wirtualnej ma kluczową rolę we wzmocnieniu Twojego profesjonalnego wizerunku. Dodatkowo, platforma umożliwia udostępnienie uczestnikom materiałów podsumowujących. MEDVEO zapewnia angażującą i nowoczesną przestrzeń, sprzyjającą nie tylko przekazywaniu, ale też percepcji informacji.

Innowacyjna platforma MEDVEO to produkt dla najbardziej wymagających. Dzięki możliwości zastosowania nowoczesnych narzędzi promocyjnych oraz łatwych w odbiorze środków przekazu informacji, medyczna konferencja wirtualna z pewnością przyniesie Ci wymierne korzyści. Zgłoś się do NEO-VINCI i przekonaj się, czym może być konferencja online!

Opinie pacjentów (3)
Patrycja

25.05.2021

Zaciekawiła mnie platforma MEDVEO.

Adres IP: ***.***.**.36

Katarzyna

20.04.2021

Pracując w branży medycznej twierdzę, że konferencje online to obecnie codzienność, warto zaufać specjalistom z tej dziedziny.

Adres IP: ***.***.***.150

Maria

20.04.2021

Podczas organizacji konferencji online pomogła mi firma Neovinci.

Adres IP: ***.***.***.150

Zobacz także

Diet Queen
Kochanowskiego 36, 01-864
5/5 (4 opinie)
SEOnetium Agencja Interaktywna & SEO
Goździkowa 14A/4, 35-604
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Poradnia Dietetyczna
Aleje Jerozolimskie 101/1, 02-011 Ochota
5/5 (4 opinie)
Dietetyk Sportowy Igor Dzierżanowski
Zagięta 9, 04-847 Wawer
5/5 (5 opinii)
Przyjemność jedzenia Małgorzata Łyżniak
Fraszki 29, 02-406
5/5 (4 opinie)
Klinika Renesansowa
Renesansowa 5a, 01-905
5/5 (2 opinie)
Dietetyk Warszawa - Poradnia
Emilii Plater 25/4, 00-688 Ursynów
5/5 (1 opinia)
Pharmamarketing Argonium.pl
Goździkowa 14A, 35-604
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Pracownia Dietetyczna WANILIA
Sternicza 131 lok. 13, 01-350
5/5 (3 opinie)
Centrum Dietetyki Dr Filip
Wyspiańskiego 5 lok. 98, 01-557
5/5 (3 opinie)

Co diagnozuje badanie USG Doppler?
Badanie Dopplerowskie, czyli USG Dopplera jest nieinwazyjnym...
Co jeść, a czego nie w diecie antyrakowej?
Wpływ diety na nasze zdrowie oraz ogólne samopoczuci...
Jak poradzić sobie z
Kojarzysz to uczucie, kiedy pomiędzy jednym posiłkiem a dr...
Miód z dodatkiem owoców liofilizowanych — właściwości
Miód od starożytnych czasów używany był nie tylko w for...
Jak dieta wpływa na stan żył?
Jeżeli chcesz poprawić kondycję układu krążenia, musis...
Kaszel suchy czy mokry, który jest bardziej niebezpieczny?
W przypadku kaszlu występującego u dzieci warto nauczyć s...
Dietetyk dziecięcy - kiedy się do niego wybrać?
Twoje dziecko tyje lub chudnie bardzo szybko? A może jest n...
Miód z dodatkiem owoców liofilizowanych — właściwości
Miód od starożytnych czasów używany był nie tylko w for...
Dieta podczas upałów
Nasza dieta jest zależna od wielu czynników, także od por...
Jak skutecznie schudnąć?
Kto z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Niektórzy mają sz...