Skuteczne zabiegi na cellulit

Skuteczne zabiegi na cellulit


Skąd się bierze cellulit?
Cellulit to przypadłość od której trudno uciec. Wbrew pozorom nie dotyczy wyłącznie osób z nadwagą, choć nadprogramowe kilogramy bez wątpienia mogą przyczynić się do jego powstawania. Cellulit pojawia się również u osób szczupłych, aktywnych fizycznie i tych co wolny czas spędzają na kanapie, u kobiet dojrzałych i u nastolatek. Niektóre statystyki podają, że ma go nawet 98 proc. kobiet, dlatego często jest klasyfikowany jako trzeciorzędowa cecha płciową, tak jak wydatne biodra czy biust. Mimo tego, mało która kobieta odczuwa dumę lub satysfakcję z jego posiadania. 
Cellulit spowodowany jest nierównomiernym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, co skutkuje nieestetycznymi wybrzuszeniami i zgrubieniami na skórze. Cellulit wywoływany jest często zmianami hormonalnymi, które najczęściej występują podczas okresu dojrzewania, ciąży, menopauzy oraz jako skutek uboczny stosowania terapii hormonalnej. Cellulit może pogarszać się przy złej diecie, siedzącym trybie życia, zaburzeniach krążenia krwi, paleniu papierosów czy nawet piciu zbyt dużej ilości kawy. 

Co na to medycyna estetyczna?
Warto mieć świadomość, że cellulitu nie można pozbyć się w 100%. Można jednak zredukować go w znaczny sposób z pomocą zabiegów. Istnieje wiele metod pomocnych w walce z cellulitem. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek z nich, należy skorzystać z konsultacji ze specjalistą. Lekarz powinien ocenić stan skóry, stopień zaawansowania cellulitu oraz wrażliwość naczyń krwionośnych. 
Jedną z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu jest kriolipoliza, czy zamrażanie komórek tłuszczowych. Jest to zabieg o wysokim stopniu bezpieczeństwa i małej inwazyjności, dlatego zapewnia pacjentowi duży komfort. Pod wpływem niskiej temperatury komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i są stopniowo eliminowane z organizmu.. Zabieg wykonuje się przy pomocy urządzenia ZLipo , które łączy się z falą uderzeniową ZWave Pro. Takie rozwiązanie pozwala pozbyć się z organizmu większej liczby komórek tłuszczowych niż w przypadku innych metod. 
W skutecznej walce z cellulitem świetnie sprawdza się lipoliza Prostrolane Inner-B. Jest to nowatorska metoda miejscowej likwidacji tkanki tłuszczowej, która charakteryzuje się dużą skutecznością i bezpieczeństwem. Preparat stosowany do zabiegu zawiera hialuronian sodu oraz kompleks czterech peptydów. Skóra po nim staje się nawilżona i zabezpieczona przed utratą wody. 
Do skutecznych preparatów stosowanych przy zabiegach zalicza się również RRS HA Cellutrix firmy SkinTech. Jest to specjalny koktajl stosowany do zabiegów mezoterapii ciała, który zawiera kwas hialuronowy oraz inne składniki pozwalające uporać się z cellulitem, ujędrnić i poprawić jakość skóry. To wyrób medyczny, którego skuteczność potwierdzona została naukowo. W przypadkach bardzo zaawansowanego cellulitu łączy się go z hialuronidazą, zyskując dzięki temu spektakularne efekty. 

Jeżeli szukasz kliniki medycyny estetycznej w okolicy Warszawy, która pomoże Ci rozwiązać problemy z cellulitem, sprawdź Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda. Szeroka oferta zabiegów oraz opieka doświadczonych specjalistów zapewnią skuteczny rezultat i pełne bezpieczeństwo. 

Opinie pacjentów (1)
Edyta
W Klinice Dr Pardy pod Warszawą skutecznie pozbyłam się cellulitu dzięki zabiegowi kriolipolizy. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a efekt rewelacyjny.
Napisz opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz także

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Niektórzy myślą o chudnięciu i ciągle z...
Nadwaga i otyłość stają się coraz większym p...
Ciągłe zmęczenie, ospałość, problemy z konce...
Nasza dieta jest zależna od wielu czynników, tak...
Zbędne kilogramy nie są jedynie problemem natury...
Kto z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Niektórz...