Zabiegi laserowe i używane przy nich znieczulenia

Zabiegi laserowe i używane przy nich znieczulenia

Opinie pacjentów

Jeżeli próbujemy zdrowo przytyć, powinniśmy zrobić to z pomocą dietetyka. Polecam klinikę Rehavitae.
Karolina
Polecam grę w squasha w Park Hotel & Wellness Rzeszów. Świetne boisko i ciekawa gra to super rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu.
Kamila
W problemie żylaków pomógł mi flebolog.
Ewelina
Polecam gorąco każdemu, kto chce bezstresowo zrzucić zbędne kilogramy. Rozpisana dieta była kompletnie nieuciążliwa.
~Martyna
Miejsce w którym bardzo dba się o pacjenta, rozpisana dieta powoli zaczyna przynosić efekty.
Julia
Pani Agnieszka to super specjalistka wielozakresowa, która naprawdę potrafi pomóc i wesprzeć w trudnych chwilach.
~Madzialena
Pani Wiesława to najlepszy trener personalny z jakim miałam do czynienia, serdecznie polecam
~Milena
Cudownie, że Pani Wiesława może profesjonalne dobrać nie tylko dietę, a i plan treningowy.
~Justyna
Zmiana nawyków żywieniowych bardzo dobrze wpływa na mój cały organizm. Zróżnicowana w składniki dieta odpowiada mi.
Łukasz
Nauczona doświadczeniem po pierwszej ciąży, zgłosiłam się do poradni przy drugim dziecku w celu ustalenia odpowiedniej diety, co pozwoliło zna...
Katarzyna

Zabiegi laserowe są coraz bardziej popularne. Można dzięki nim w bezpieczny i nieinwazyjny sposób odmłodzić skórę. Odpowiednio dobrana i wykonana terapia laserem może zapewnić spektakularne efekty. Ważne jest by wszelkie zabiegi z użyciem lasera były wykonywane przy użyciu wysokiej jakości, nowoczesnego sprzętu. Zabiegi laserem powinny być wykonywane w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, bo tylko kompetentna osoba wie, jaki rodzaj światła wybrać i czy niema przeciwwskazań do wykonywania zabiegu. Aby zabieg był komfortowy dla pacjenta konieczne jest też użycie odpowiedniego znieczulenia, które zminimalizuje ból i uczucie dyskomfortu podczas zabiegu.

Najpopularniejsze zabiegi z użyciem lasera
Jednym z najpopularniejszych zabiegów z użyciem lasera jest odmładzanie. Podczas tego zabiegu na skórę oddziałuje wiązka światła laserowego, emitującego w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Efektem takiego działania jest likwidacja wielu efektów starzenia równocześnie. Poprzez stymulację fibroblastów zwiększa się produkcja kolagenu, dodatkowo podgrzewanie już istniejących włókien, poprawia ich strukturę. Dzięki terapii laserem można pozbyć się takich defektów jak: zmarszczki i wiotkość skóry wokół oczu i ust.

Zabieg taki może pozostawić niewielki rumień i obrzęk, który jednak znika pozostawiając jędrną i odmłodzoną skórę.
Usuwanie przebarwień jest kolejnym zabiegiem, który wykonuje się przy użyciu lasera. Podczas zabiegu światło lasera kieruje się na poszczególne przebarwienia i plamy na skórze, światło jest pochłaniane przez nagromadzoną miejscowo melaninę, która jest rozbijana na coraz mniejsze kawałki. Następnie organizm sam usuwa taki rozdrobniony barwnik. Podczas tego zabiegu potrzebne jest znieczulenie, ponieważ skóra może piec i boleć. Ponieważ skłonność do powstawania przebarwień jest wrodzona, konieczne jest powtarzanie terapii laserem. 

Zabieg zamykania laserem naczynek, polega na skierowaniu w rozszerzone naczynko kilku strzałów. Robi się to przy użyciu lasera, którego długość światła jest pochłaniana przez hemoglobinę. Odbita energia niszczy ścianę naczynia i pajączek znika. Zabieg ten bywa bolesny, konieczne jest więc znieczulenie. Po takim zabiegu może też wystąpić zaczerwienienie lub zasinienie.
Przy użyciu lasera można także usunąć wiotkość skóry twarzy, ramion i brzucha. Popularne jest także usuwanie blizn i rozstępów.
Użycie Lasera frakcyjnego eCO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry, bez konieczności długiej rekonwalescencji. Laser frakcyjny w Warszawie jest używany w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Laser frakcyjny eCO2 jest laserem medycznym nowej generacji, który przeznaczony jest do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry. Jest to jedyny na świecie tak zaawansowany laser dlatego jego efekty są widoczne już po 3 dniach od zabiegu. Jego działanie można śmiało przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.

Łagodzenie bólu podczas zabiegów laserem
W przypadku zbiegów z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu lasera, zadbanie o zwiększenie progu bólowego pacjenta jest koniecznością i obowiązkiem. Wpływa to na zwiększenie komfortu, zmniejsza niepokój i stres, który się z nim wiąże. Oprócz farmakologicznych metod zmniejszających ból podczas zabiegu laserem, warto sięgnąć po innowacyjne metody znieczulenia, które nie obciążają naszego organizmu.

Aparat do krioterapii Zimmer Z Cryo 6 daje taką możliwość. Chłodzenie zimnym i zarazem suchym powietrzem w trakcie zabiegów laserami ILP znacznie zmniejsza ból pojawiający się przy zabiegu i poprawia komfort pacjenta. Dodatkową zaletą użycia takiego urządzenia jest to, że chłodzenie zmniejsza też ryzyko wystąpienia ewentualnych uszkodzeń termicznych.

Opinie pacjentów (8)
Kasia

25.09.2020

Zabieg z użyciem lasera w klinice dr Pardy to rewelacja!

Adres IP: ***.***.**.62

Joasia

24.09.2020

Zabiegi laserem frakcyjnym przyniosły w moim przypadku najbardziej widoczne efekty. Polecam każdemu klinikę dr Pardy.

Adres IP: ***.**.***.191

Magda

10.07.2020

Serdecznie polecam, klinikę dr Pardy, pracują tam profesjonaliści, którzy przykładają się do zabiegów. Pierwszy raz skorzystałam z zabiegu laserowego.

Adres IP: **.***.**.111

~Klient

22.05.2019

Korzystałam z lasera frakcyjnego Co2 w w Warszawie w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Serdecznie polecam, zniewalające rezultaty po paru seriach zabiegu.

Adres IP: **.***.**.111

~Gosia

22.05.2019

Polecam zabiegi laserowe. Są bardzo fajne, efekty odmłodzenia a rekonwalescencja skóry bardzo szybka. Ciągle korzystam z usług medycyny estetycznej i polecam bo zabiegi laserowo są stosunkowo przystępne cenowo.

Adres IP: **.***.**.111

ania

21.05.2019

Polecam laser frakcyjny. Skorzystałam ja a po mnie moja koleżanka w Dr Perla. Ekstra efekty

Adres IP: **.***.**.111

Kinga Ptak 96

21.05.2019

Skorzystałam z zabiegu laserem frakcyjnym w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Miałam rozszerzone pory w okolicy nosa czoła i pod oczami. Po pierwszym zabiegu już efekt był naprawde widocxzny. Pory się jakby zwężyły a moja skóra stała się bardziej nawilżona, serdecznie polecam.

Adres IP: **.***.**.111

Grażyna

18.03.2019

Aparat do krioterapii zimnym powietrzem Z Cryo 6 Derma Cooler jest sprzętem, który doskonale sprawdza się w codziennej pracy specjalistów od medycyny estetycznej. Tego typu chłodziarka medyczna jest doskonałym rozwiązaniem dla lekarzy, którym zależy na sprzęcie umożliwiającym sprawną realizację zabiegów. Najlepszy laser frakcyjny w Warszawie jest używany w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Moja skóra została całkowicie zregenerowana. Także uporczywa dla mnie blizna, która została mi po wypadku zniknęła na dobre. Jestem bardzo zadowolona efektem i skuteczności jaki dał mi zabieg laserem frakcyjnym. Polecam każdemu

Adres IP: **.***.**.111

Zobacz także

Medic House - Warszawa
Biały Kamień 7, 02-593 Mokotów
5/5 (4 opinie)
,
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Dietetyka Kliniczna dr inż. Olga Paluchowska
Londyńska 14, 03-921
5/5 (3 opinie)
Poradnia dietetyczna Jesz Fresh
Obrzeżna 5, 02-691 Włochy
5/5 (4 opinie)
ERBE - Poradnia Dietetyczna
Batuty 1A, 02-743
5/5 (4 opinie)
Przyjemność jedzenia Małgorzata Łyżniak
Fraszki 29, 02-406
5/5 (4 opinie)
Przychodnia Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02-954 Wilanów
5/5 (4 opinie)
Dietetyka kliniczna STRELAU
Światowida 47/32, 03-127 Białołęka
5/5 (4 opinie)
,
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Pracownia dietetyczna HEVA
Elsterska 8/5, 03-907
5/5 (3 opinie)

Jak wybierać produkty kosmetyczne przyjazne dla skóry atopowej?
Pielęgnacja skóry atopowej wymaga szczególnej uwagi, zwł...
Stres a AZS: techniki relaksacyjne dla poprawy stanu skóry atopowej
Atopowe zapalenie skóry (AZS) to schorzenie, które często...
Pielęgnacja skóry atopowej latem
Lato to czas wakacji, słońca i radości, ale dla osób z a...
Pielęgnacja skóry atopowej zimą
Zima to okres, w którym skóra atopowa staje przed dodatkow...
Higiena jamy ustnej w okresie ciąży
Okres ciąży jest czasem pełnym radości, oczekiwania i zm...
Psychodietetyka
Nadwaga i otyłość stają się coraz większym problemem t...
Co jeść aby schudnąć z brzucha?
Brzuch jest niestety miejscem, w którym gromadzi się najwi...
Jeździectwo - dla kogo?
Zalety regularnego uprawiania jazdy konnej znane są każdem...
Jeździectwo dla dzieci
Dzieci powinny systematycznie uprawiać różnorodne dyscypl...
Jak poradzić sobie z
Kojarzysz to uczucie, kiedy pomiędzy jednym posiłkiem a dr...